Jsme malá rodinná Pražírna U Kapličky a k našemu vzniku nás vedlo několik důvodů.

Ten nejdůležitější je naše láska ke kávě. Když jsme zjistili, jak velký je rozdíl mezi čerstvě praženou kávou a tou z plastového sáčku, která leží několik měsíců v regálu, rozhodli jsme se samozřejmě pro čerstvě praženou a když, tak s certifikátem RFA, UTZ,  Organic, protože je nám myšlenka těchto organizací blízká . (RFA a UTZ certified – je hlavně o udržitelném zemědělství, šetrnému přístupu k přírodě, vzdělávání a spravedlivých odměnách místním farmářům a zemědělcům). Více na http://www.rainforest-alliance.org/ a https://www.utzcertified.org/.

Tím se dostáváme k dalšímu důvodu, proč jsme se rozhodli pro vlastní pražírnu a to, že jsme nenašli žádnou čerstvě praženou kávu s těmito certifikáty v okolí za rozumnou cenu.

Protože jsme si vybrali, jak jsme již dříve uvedli, že je nám toto myšlení blízké, specializaci na kávu s cetifikáty RFA a UTZ, Organic a protože se snažíme jít cestou živnostníků z doby první republiky, kdy ještě nebyly plastové obaly na prodloužení trvanlivosti, které nejsou pro čerstvě praženou kávu důležité (našim odběratelům doporučujeme objednat kávu v množství, kterou spotřebují přibližně během čtrnácti dnů, po tuto dobu si čerstvě pražená káva zachovává chuť i vůni) .

Nemáme žádnou kávu skladem a vždy pražíme kávu pouze na objednávku několik dní předem. Používáme pouze bio kompostovatelné obaly a  jiné přírodní materiály.

Dále se snažíme ceny stanovovat tak, aby byly dostupné, co nejpřehlednější a fér. Cena za 1kg je vždy stejná, ( s vyjímkou dárkových a degustačních balení ) ať už si u nás objednáte 0,250kg, 0,500kg nebo 1kg.

 

Nabízíme originální dárkové obaly za rozumné ceny. A možná i právě z těchto důvodů se okruh našich pravidelných odběratelů z rodiny, přátel a známých dále rozrůstá o nové příznivce naší čerstvé kávy, za což všem současným i budoucím milovníkům kávy velice děkujeme.

Budeme se snažit Vám postupně přinášet další druhy kávy, nové zajímavé dárkové obaly k různým příležitostem a doplňky s kávou spojené.

MY z Pražírny U Kapličky

Pražirna u kapličky

33 spa Coffee s.r.o

 

    +420 775948231

   prazirna@prazirnaukaplicky.cz

 

33 spa Coffee s.r.o.
Biřkov 7
33401 Biřkov

IČ: 29116562
DIČ: CZ29116562